Na zamówienie

Skonfiguruj ID.3 dla siebie

ID.3 to idealny samochód dla tych, którzy codziennie dojeżdżają do miasta do pracy, często podróżują z rodziną lub po prostu nie chcą generować lokalnych emisji, może zatem spełniać wiele zadań. Skonfiguruj swoją idealną wersję ID.3.

Nie musisz czekać

ID.3 gotowe do odbioru

Każdy ze skonfigurowanych przez nas modeli ma dopasowane do siebie pakiety wyposażenia. Sprawdź naszą ofertę już wyprodukowanych, gotowych do odbioru ID.3.

Najważniejsze informacje od ID.3

  • Cena od 161 490 zł
  • Zasięg 426-555 km*
  • Przyspieszenie od 0 do 100 km/h 7,3-9,6 sek


* W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów/obciążenia ładunkiem i topografii terenu. Podany zakres zasięgu dla danego samochodu jest średnią roczną wartością orientacyjną, którą przypuszczalnie będzie w stanie uzyskać 80% naszych klientów. Dolna granica zakresu odnosi się do jazdy z dużą prędkością (autostrada), a także przy niskich temperaturach zewnętrznych (zimą).

Dla Ciebie

Finansowanie Lease&Care

Lease&Care działa zgodnie z prostą zasadą "bierz i oddaj". Dajemy Tobie bezpieczeństwo i zdejmujemy z Ciebie zmartwienia. W jaki sposób? Poprzez zaoferowanie atrakcyjnej raty leasingu uwzględniającej usługi serwisowe dla Twojego ID.3, aby chronić Cię przed nieprzewidywanymi kosztami i zapewnić bezpieczne planowanie użytkowania.


— Doświadcz elektromobilności bez potrzeby kupowania pojazdu

— Atrakcyjne raty leasingowe

— Uwzględnione użyteczne usługi serwisowe

— Łatwy proces zwrotu pojazdu

Czy wiesz, że…

…elementy aluminiowej obudowy silnika samochodu produkowane są w Poznaniu w sposób neutralny pod kątem emisji CO2 – tak jak i cały samochód w fabryce w niemieckim Zwickau. Odlewnia Volkswagen Poznań jako pierwsza fabryka w Polsce, wykorzystała technologię odzysku ciepła z procesów produkcyjnych do ogrzania okolicznego szpitala i kamienic. Dzięki ciepłu z Odlewni ogrzewanych jest 2.000 pobliskich mieszkań. Proces produkcji elementu obudowy elektrycznego silnika Volkswagena ID.3 można zobaczyć w materiale video.

Nowe odczucie prędkości

Uważasz, że czerwone światła są denerwujące? Nie w ID.3! Teraz każde ruszanie po zapaleniu się zielonego światła będzie Ci sprawiać prawdziwą przyjemność. Żadnej zmiany biegów, żadnego zwalniania. Po prostu stałe dynamiczne przyspieszenie z pełnym momentem obrotowym od samego początku. Poczuj sam, jak wygląda mobilność przyszłości i poznaj nowy rodzaj przyjemności jazdy z przyspieszeniem wciskającym Cię w fotel. ID.3 jest dostępny w różnych wariantach - modele bazujące na Pro Performance przyspieszają od 0 do 100 km/h w 7,3 sekundy, warianty Pro S potrzebują na przyspieszenie od 0 do 100 km/h 7,9 sekundy.

Duża moc. Szybkie ładowanie

Rano wygodnie dojechać do biura, przedtem jeszcze podrzucić dzieci do szkoły, a wieczorem wrócić – na jednym ładowaniu baterii to zasadniczo żaden problem. Poradzi sobie z tym każda z baterii ID.3. Obecnie do wyboru są baterie 58 kWh lub 77 kWh. Mniejsza bateria będzie dostępna w późniejszym terminie. Ponadto dajemy gwarancję na baterie wszystkich modeli ID* na osiem lat lub 160 tys. km.


*Zgodnie z warunkami gwarancji Volkswagen AG. W ramach gwarancji i na podanych w niej warunkach Volkswagen AG gwarantuje nabywcy fabrycznie nowego elektrycznego pojazdu BEV, iż przy prawidłowej eksploatacji pojemność użytkowa baterii przez osiem lat (lub do przebiegu 160 tys. kilometrów, w zależności co nastąpi wcześniej), nie spadnie poniżej 70%. 

Wyświetlacz headu-up AR

Patrz spokojnie w przyszłość. I na drogę.

Opcjonalny wyświetlacz head-up AR przenosi pomocne informacje na przednią szybę w bezpośredni zasięg wzroku kierowcy i ułatwia prowadzenie auta. Na przykład pokazuje, gdzie skręcić. Projekcja na szybie i sytuacja na drodze zdają zlewać się w jedną całość. To zdecydowanie większy komfort jazdy każdego dnia.*


* Funkcja wyświetlacza head-up Augmented Reality polegająca na nakładaniu informacji na obraz znajdujący się w dalszym zakresie widoczności będzie dostępna w późniejszym terminie.

Poznaj ID.3

Zostaw swój numer. Oddzwonimy i odpowiemy na Twoje pytania, dopasujemy finansowanie i zaprosimy Cię na jazdę próbną.

Zapraszamy do naszego salonu

Dział sprzedaży samochodów osobowych

  • Poniedziałek:8:00 - 18:00
  • Wtorek:8:00 - 18:00
  • Środa:8:00 - 18:00
  • Czwartek:8:00 - 18:00
  • Piątek:8:00 - 18:00
  • Sobota:8:00 - 16:00
  • Niedziela:Nieczynne

Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych

Izabela Pociask

Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych

Sabina Podkul

Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych

Klaudia Jasłowska