Szczęśliwego

nowego rocznika

Z rabatem do 11 000 zł⁠


Oferta trwa do wyczerpania zapasów. Prezentowane raty dla przedsiębiorców Leasing EasyDrive dla parametrów: 15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 15 000 km.

Rabat do 11 000 zł na modele

z rocznika 2022

Rabat 8 000 zł⁠ | Rata od 888 zł netto/mies.

Bezkompromisowy Tiguan

Innowacyjny, przestronny i ponadczasowy. Po prostu bezkompromisowy. Napęd na cztery koła 4MOTION czy rozbudowana lista rozwiązań wpływających na bezpieczeństwo, świadczą o sile charakteru najpopularniejszego SUV-a w ofercie Volkswagena.


Rabat 3 000 zł⁠ | Rata od 573 zł netto/mies.

Przebojowy T-Cross

Niestraszny mu miejski zgiełk czy wysokie tempo twojego życia – wszechstronnie uzdolniony, zwinny crossover dzięki przebojowej sylwetce i zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, sprawdzi się w roli pełnego wigoru kompana.

Rabat 5 000 zł⁠ | Rata od 699 zł netto/mies.

Rewolucyjny Golf

Ta sama, legendarna nazwa. Nowe, rewolucyjne technologie. Wybierając Golfa, sięgasz po model skupiający w sobie wszystkie mocne strony kompaktów, oferujący jednak znacznie więcej od konkurentów ze swojego segmentu. Auto z duszą swoich poprzedników, lecz z rozwiązaniami rodem z Touarega.

Charakterny up!

Idealny kompan do eksplorowania miejskiej dżungli – jazda najmniejszym z modeli Volkswagena sprawia wielką frajdę. Wpływa na nią niezwykła funkcjonalność i możliwość daleko idącej personalizacji: konfigurację kolorystyczną auta ogranicza tylko Twoja wyobraźnia. 

Rata od 573 zł netto/mies.⁠

Zaskakujące nowe Polo

Tyle systemów bezpieczeństwa i zaawansowanych technologii w niedużym, miejskim aucie? Nowe Polo zaskakuje zdigitalizowanym wnętrzem, licznymi rozwiązaniami podnoszącymi poziom komfortu czy wreszcie oszczędnymi jednostkami silnikowymi.

Rata od 884 zł netto/mies.⁠

Golf Variant

Golf w wersji XXL. Gwarantuje doskonały komfort jazdy i pakowny bagażnik, zachowując wszystkie cechy Golfa: ponadczasowy design, wiele zaawansowanych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i intuicyjną, cyfrową obsługę.

Z rabatem 3 500 zł ⁠| Rata od 842 zł netto/mies.

Rodzinny Touran

Praktyczny i oferujący komfortową podróż dla nawet siedmiu osób. Wybierając Tourana zyskujesz pewność, że żadna rodzinna wyprawa nie będzie stanowić większego wyzwania. Jego przestronne wnętrze pozwala zapomnieć, że siedzisz w aucie, a nie we własnych czterech ścianach.

Rata od 1 140 zł netto/mies.⁠

Wszechstronny nowy Tiguan Allspace

Dla pięciu osób. Dla siedmiu osób. Dla Ciebie. Niezależnie od okoliczności i w zależności od potrzeb – nowy Tiguan Allspace zapewni imponującą przestronność połączoną z innowacjami, wpływającymi na komfort twoich podróży.

Z rabatem 6 000 zł ⁠| Rata od 1081 zł netto/mies.⁠

Niezrównany Passat Variant

O sile tej wersji Passata stanowi nie tylko przestrzeń bagażowa, wynosząca do 1780 litrów (po złożeniu oparcia tylnej kanapy). Passat Variant oferuje wielopłaszczyznową doskonałość: ergonomia, intuicyjność i technologiczne nowinki modelu pozwalają mu stanowić niedościgniony wzór w swoim segmencie.

Z rabatem 11 000 zł ⁠| Rata od 1 115 zł netto/mies.⁠

Awangardowy Arteon

Arteon jest awangardowy i wyrazisty – z jednej strony samochód wygląda jak elegancka limuzyna, z drugiej jak dynamiczne auto sportowe. To samochód dla ludzi ceniących sobie ponadprzeciętny komfort, zaawansowane technologie i moc – Arteona można wyposażyć w silnik, który generuje aż 280 KM mocy.


Rata od 1319 zł netto/mies.⁠

Stylowy Arteon Shooting Brake

Arteon Shooting Brake jest awangardowy, funkcjonalny na co dzień, dynamiczny i oszczędny. Zapewnia pasażerom jeszcze więcej przestrzeni we wnętrzu. Stworzono go dla tych kierowców, którzy indywidualny styl i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne cenią tak samo wysoko, jak maksymalną funkcjonalność.

Rata od 1 421 zł netto/mies.⁠

Wielozadaniowy Sharan

Sharan jest stworzony do codziennego użytkowania i przewożenia najważniejszych pasażerów na świecie. Czasem trzeba zmieścić w samochodzie dużo więcej niż skrzynki z napojami czy torby z zakupami. Bagażnik Sharana jest przygotowany na wszystko.

Rata od 2 828 zł netto/mies.⁠

Imponujący Touareg

O jego sile nie stanowią wyłącznie imponujące gabaryty. Potężny SUV wyznacza kurs na wyższy poziom technologii. Takie rozwiązania, jak zestaw cyfrowych wskaźników Innovision Cockpit, pneumatyczne zawieszenie czy asystent wjazdu na skrzyżowanie sprawią, podkreślają innowacyjność Touarega.

Jak nas znaleźć?

Dział sprzedaży samochodów osobowych

  • Poniedziałek:8:00 - 18:00
  • Wtorek:8:00 - 18:00
  • Środa:8:00 - 18:00
  • Czwartek:8:00 - 18:00
  • Piątek:8:00 - 18:00
  • Sobota:8:00 - 16:00
  • Niedziela:Nieczynne

Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych

Izabela Pociask

Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych

Sabina Podkul

Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych

Klaudia Jasłowska

Twój wymarzony Volkswagen z rocznika 2022

Zamów kontakt. Oddzwonimy na numer, który podasz w formularzu.